Jak przygotować się do survivalu

Od kilku lat można obserwować stały wzrost zainteresowania młodzieży klasami mundurowymi, survivalem, paintballem. To alternatywa na spędzanie czasu przed komputerem oraz szukanie alternatywnych form aktywności fizycznej.

Moda na militaria

Uprawianie sportów militarnych wymaga wygodnego, funkcjonalnego ubrania. Powinno być ono wykonane z tkanin lekkich i oddychających odprowadzających pot. Materiał powinien być wysokiej jakości, ponieważ ubranie będzie narażone na działanie różnych czynników i często prane. Bluzy i spodnie muszą posiadać liczne kieszenie, w których można schować niezbędne akcesoria (latarka, zapasowy magazynek itp.). Ze względu na wygodę elementy umundurowania, zwłaszcza spodnie noszone są na co dzień przez osoby nie związane ze sportami militarnymi. Sklepy militarne stacjonarne i internetowe mają bogaty wybór odzieży zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Sztuka przetrwania – sport dla prawdziwych mężczyzn

Udział w obozie przetrwania wymaga zaopatrzenia w niezbędny sprzęt:

• latarka,
• plecak,
• nóż wielofunkcyjny,
• saperka,
• manierka i wiele innych.

Wszystkie te akcesoria oferuje każdy dobry sklep militarny, w którym można liczyć także na fachową pomoc.

Ze względu na obowiązujące w Polsce przepisy broń w sklepach myśliwskich sprzedawana jest w niewielkim asortymencie i niewielkiej ilości. Najczęściej są to wiatrówki i karabinki sportowe oraz broń do paintballa.

Dodaj komentarz