Okulary do działań taktycznych i militarnych

Uncategorized

Okulary taktyczne stanowią niezastąpione akcesorium w działaniach militarnych i wycieczkach survivalowych. Charakteryzują się wysoką klasą zabezpieczenia przez niebezpiecznym promieniowaniem, posiadają filtr UV400. Certyfikowane gogle wyposażone są w szyby poliwęglanowe o zwiększonej wytrzymałości i trwałości, wykazują odporność na stłuczenie oraz pojawianie się odprysków. Co ważne, większość modeli zapewnia szczelne przyleganie do twarzy, co zapewnia komfort noszenia. Profilowana oprawa z elastyczną pianką zapewnia wygodę użytkowania w każdych warunkach. Otwory w wyżej wymienionej oprawie zapewniają świetną cyrkulację powietrza oraz przewiewność.

Okulary taktyczne, które spełniają normę europejską EN 166

W taktycznych okularach producenci stosują najczęściej powłokę Anti-Fog, która zapobiega parowaniu i wpływa na jakość widzenia. Dzięki regulowanemu paskowi można perfekcyjnie dopasować okulary do obwodu głowy. Przyciemnione poliwęglanowe szyby spełniają normy europejskie EN 166, wyróżniają się certyfikatem CE. Chronią one między innymi przed wiatrem, piaskiem, brudem oraz kurzem. Wysokiej klasy gogle taktyczne mają anatomiczny kształt, świetnie dopasowują się do owalu twarzy.

Panoramiczne, poliwęglanowe okulary do zadań specjalnych 

Okulary taktyczne występują w kolorach czarnych, brązowych i khaki – wybierz najlepsze: taiwangun.com/pl/okulary-taktyczne. Doskonale nadają się do kamuflażu w zielonym terenie. Mają klasyczny wygląd, pasują do ubioru militarnego. Wyposażone są w charakterystyczne, panoramiczne szyby, które wpływają na komfort widzenia. Co ważne, nie zawężają obrazu. Wysokiej jakości akcesoria taktyczne wykazują kompatybilność z nakryciami głowami, czapkami oraz hełmami. Nie przeszkadzają w wykonywaniu manewrów i ćwiczeń treningowych. Stabilnie utrzymują się na twarzy nawet podczas czołgania się, biegania i wykonywania podskoków.