Definicja męskości

No Comments Rodzaje broni

Broń to od wieków definicja męskości. Wzorem mężczyzny w starożytnym Rzymie, Sparcie czy Helladzie był właśnie wojownik – silny i wyposażony w broń. Dziś w XXI wieku pomimo zmiany realiów, wielu ludzi czuje potrzebę poczucia choć namiastki wolności i dawnego bojowego zewu. Właśnie dla takich ludzi zainteresowanych bronią do celów czysto amatorskich i sportowych stworzono wiatrówki. W tym tekście przedstawię  najlepszy amatorski pistolet – wiatrówkę dostępny w polskich sklepach.

Bersa Thunder 9 czyli klasa sama w sobie

Spośród amatorskich broni z kategorii wiatrówka pistolet najbardziej polecanym modelem jest Bersa Thunder 9 PRO 4,5 mm. Pistolet przeszedł liczne testy bezpieczeństwa, również na branżowych forach internetowych jest powszechnie ceniony i polecany. Brak odrzutu i kaliber cztery i pół milimetra czynią ten pistolet znakomitym do zabawy i rekreacji. Automatyczne przeładowanie śrutu i magazynek o pojemności dziewiętnastu naboi znakomicie spełnia swoją funkcje i usprawnia strzelanie. Dodatkową zaletą jest szyna umożliwiająca montaż oświetlenia taktycznego lub celownika laserowego.

Koszty pistoletu

Cena tego modelu waha się w zależności od sklepu. Najczęściej możemy ją nabyć za około sto osiemdziesiąt złotych. Warto poprosić o gwarancję w miejscu sprzedaży by nie ponosić dodatkowych kosztów w razie usterek technicznych, które mogą pojawić się w trakcie pierwszego roku użytkowania.

Dodaj komentarz